Kuppersbusch ServisiOrjinal Yedek Parça


İstanbul genelinde vermiş olduğumuz kuppersbusch teknik servis hizmetinde kullanılan tüm yedek parçalar, orjinal kuppersbusch yedek parçalarıdır. Müşterilerimizin menuniyeti ve hizmette kaliteyi ön planda tutan tüm mobil kuppersbusch teknik servis ekibimiz, kuppersbusch marka orjinal yedek parça kullanmaktismir.

Bir Yıl Garanti


SERVIS ASIA kuppersbusch teknik servisi olarak bünyemizde değişimi gerçekleştirilen tüm yedek parçalar, servisimiz tarafından bir yıl boyunca garantilidir. Teknik servisimizin kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle paralel olarak, yapılan kuppersbusch teknik servis hizmetinde kullanılan parçaların garantili olması, kuppersbusch teknik servisimizi diğer servislerden ayıran en önemli özellik olarak ön plana çıkmaktismir.

Kredi Kartı ile kapıda ödeme


Mobil teknik servis anlayışı ile yola çıkan kuppersbusch teknik servis ekibimiz, nakit ödeme dışında kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunmaktismir. Hizmette kaliteye önem veren kuppersbusch servisimiz, siz müşterilere her zaman en kaliteli hizmeti en esnek ödeme koşullarıyla sunmaktismir.

Profesyonel Servis


Alanında en az 20 yıllık deneyimi bulunan profestonel kuppersbusch servis ekibimizle kuppersbusch cihazınızdaki tüm sorunlarda yanınızdayız. İster kuppersbusch beyaz eşya bakımı isterse de kuppersbusch arızalarında en doğru kuppersbusch servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuz ile yerinde servis hizmetini sizlere vermekteyiz.

Güleryüzlü Servis


Sizlerin gözünde doğru bir onarım kadar ılımlı ve kibar davranışların da hizmet kalitesi açısından çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle Kuppersbusch Teknik Servis personeli rutin olarak belirli psikolojik denetime tabi tutulur. Bu sayede siz değerli müşterilerimize hem telefonla irtibata geçtiğiniz Kuppersbusch Servisi Çağrı Merkezi personeli hem de evinizde servis hizmeti aldığınız teknik personel güleryüzle hizmet vermeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.

Hızlı Servis


Kuppersbusch marka ürününüz arıza yaptığında şüphesiz sizi en çok mutlu edecek husus çabukluktur. Çünkü Kuppersbusch ürünleriniz hayatınızı kolaylaştırdığı gibi olası bir arıza durumunda bir ev için en önemli sayılabilecek konularda sizlere büyük sıkıntılar çıkarabilir. Bu yüzden Kuppersbusch Servisi her geçen gün gelişerek ve büyüyerek yayılan servis ağı sayesinde sizlere en hızlı Kuppersbusch servis hizmeti sunmayı garantiliyor.