Kuppersbusch Bulaşık Makinesi ServisiKuppersbusch Bulaşık Makinesi Servisi

Evimizde Kullanmış olduğumuz Kuppersbusch bulaşık makinalarının kimi zaman temiz yıkamadığı fark ederiz. Genellikle bu durum tuz Kullanmadığımız zaman ya da parlatıcı Kullanmadığımız zaman başımıza gelebilir. Bu denli sorunların yaşanmaması için kaliteli deterjan tercih etmek ve bulaşık larımızın daha temiz çıkması daha doğrulanmasını istediğimiz zamanlarda parlatıcı kullanmakta çok daha mantıklı olacak.

Özellikle yoğun kullanımda bulaşık makineleri Biz tortu kaplayabilir bu durumlarda bulaşık makineleri bizi bir kez içerisine elma sirkesi atarak boş bir şekilde çalıştırmak mantıklı olacaktır. Daha dezenfekte ve daha doğal temizlik formülü olarak benimsediğimiz sirkeler ev aletleri mizin tam zamanı kullanmamızı uzun ömürlü kullanmamızı ve Bize en az 10-15 yıl kadar beyaz eşya hizmeti vermesini sağlayacaktır.

Kuppersbusch Servisi firmamızda çalışmalarımız genelinde sizin ürünlerinizin daha düzgün çalışmasını ürünlerinizin arıza halinde meydana gelecek maddi hasarı daha az seviyeye düşünmesini sağlıyor. Şirketimizde hemen 0216 311 0572 numaralı Çağrı merkezini arayarak Kuppersbusch Bulaşık Makinesi Servisi ve Kuppersbusch markalı Bulaşık makinemiz için çok hızlı bir şekilde teknik destek talebinde bulunabiliriz.

    Kuppersbusch Bulaşık Makinesi Çalışmıyor

  • Kuppersbusch bulaşık makinanızın elektrik fişi takılmamış olabilir.

  • Kuppersbusch bulaşık makinanızın bağlandığı prizin sigortası ya da ana sigortası atmışsa sigortayı kontrol edin.

  • Kuppersbusch bulaşık makinanızın su giriş musluğunun açık olduğundan emin olun.

  • Kuppersbusch bulaşık makinanızın Açma / Kapatma düğmesine basarak makineyi açtığınızdan emin olun.

  • Kuppersbusch bulaşık makinanızın kapısını kapismiğınızdan emin olun.

  • Kuppersbusch bulaşık makinanızın su giriş hortumu ve makinenizdeki filtrelerin tıkalı olmismiğından emin olun.


Verilen bilgilere rağmen makinanızdaki arıza giderilemiyorsa hemen arayın! Aynı gün sorunlarınızı çözecek firmamız ve personellerimizle iletişime geçin.